Актуально:

Проекти Програми поводження з тваринами!

Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради пропонує городянам ознайомитися з "Проектами Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Миколаєві на 2018-2022 роки."

> Проект Програми (варіант 1).docx

Особливістю першого проекту "Програми"є можливість застосовувати евтаназію до всіх безпритульних тварин, яким протягом 2 місяців з моменту відлову не було знайдено нових власників, а також до хворих та агресивних тварин.

 

 

> Проект Програми (варіант 2).docx

 

Другий  проект "Програми" передбачає продовження регулювання чисельності безпритульних тварин методом ОСВ, а евтаназію застосовувати лише до невиліковно хворих та агресивних тварин.

23.07.2018

Реєстр поданих проектів - Миколаївська міська рада.

Для реалізації проектів громадського бюджету, що були подані у 2017 році https://mkrada.gov.ua/content/podani-proekti.html №74 з "Влаштування дерев'яного пірсу на р.Інгул у парку "Перемога" (кошторис проекту 199 тис.грн.) автор Евгения Дулько (Evgeniya Dulko), №57 "Благоустрій дендропарку в сквері "Біла акація" (кошторис 197 тис.грн.) автор #Панченко Альберт та №68 "Влаштування дресирувально-вигульного майданчику для домашніх собак" (кошторис проекту 67.03 тис.грн.) автор Татьяна Чайкадепартамент ЖКГ шукає підприємства, які мають технічну та кадрову спроможність якісно та своєчасно виконати роботи відповідно до технічного завдання. 
Просимо надавати кошторисні та проектні пропозиції до загального відділу департаменту ЖКГ (вул.Адм.Макароав,7 каб. 2) до 05.07.2018 року.

22.06.2018

До відома споживачів послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій мікрорайонів Соляні і Північний!

Протягом поточного року значно побільшало скарг на неякісне виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій житлово-експлуатаційним підприємством ТОВ «Соляні». Споживачі відмічали часті зриви вивезення ТПВ, погіршення послуги з технічного обслуговування ліфтів та грубість керівників ТОВ «Соляні», які не реагували на заяви громадян. Бездіяльність підприємства спричинило відключення комунальної електрики у 10 будинках та зупинку ліфтів, що призвело до обурення мешканців цих будинків та могло мати негативні наслідки їх здоров’ю.

01.04.2018 року закінчився термін дії тристороннього договору на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Після заслуховування засновника підприємства конкурсною комісією було прийнято рішення продовжити дію договір лише на 2 місяці, які передбачені п.5.2 цієї угоди та надалі припинити співпрацю з ТОВ «Соляні». 

19.06.2018 року конкурсна комісія з відбору виконавців послуг з утримання будинків вирішила: для забезпечення мешканців 138 багатоквартирних будинків мікрорайонів Соляні та Північний послугами з утримання будинків тимчасово, до проведення конкурсу на надання послуг з управління багатоквартирними будинками або самостійне обрання співвласниками цих житлових будинків форми обслуговування свого майна, та  на виконання доручення апаратної наради від 10.04.2018 №16-м передати згідно вимог чинного законодавства житловий фонд, який обслуговує ТОВ «Соляні» для надання послуг з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій ЖКП ММР «Бриз».

ЖКП ММР «Бриз» рекомендовано в стислі терміни провести роботу з укладання договорів з мешканцями на надання послуг з утримання житлових будинків  та сприяти укладанню договорів мешканців на послуги з вивезення  ТПВ, при укладанні договорів на технічне обслуговування ліфтів приймати до уваги пропозиції мешканців.

 

 Тариф за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій затверджені рішенням виконавчого комітету від  №508 від 08.06.2018 року  та розрахований для кожного конкретного будинку за єдиним для всіх підприємств механізмом.   У разі виявлення відхилень параметрів будинків КП ММР «Бриз» необхідно буде ввести зміни до розрахунків тарифів для будинків, які будуть їм передані на обслуговування.

 

Шановні мешканці будинків мкр.Соляні та Північний, просимо врахувати дану інформацію та з 01.07.2018 року вносити оплату на рахунок підприємства КП ММР «Бриз». Додаткова інформація з телефонними номерами підприємства та аварійної служби буде розміщена на інформаційних стендах будинків та в офісі підприємства.

22.06.2018

Про стан річок м. Миколаєва...

В 2018 році ДУ «Миколаївський лабораторний центр МОЗ України» проведено відбір 18 зразків проб річкової води в місцях відпочинку на водних об’єктах міста та Миколаївської області та виконані їх лабораторні дослідження. За результатами аналізу три проби річкової води в м. Миколаєві не відповідають санітарно-гігієнічним нормам по індексу ЛКП (лактозопозитивна кишкова паличка): на пляжі «Чайка» в Корабельному районі індекс становить 13000 в дм3 при нормі не більше 5000 в дм3, в районі Яхт-клубу – 13000 в дм3, в районі зони відпочинку Намив – 24000000 в дм3. Також, в районі Намиву індекс коліфагів становить 500 при нормі не більше 100 дм3.

У зв’язку із вищенаведеним, на даний час рекомендовано утриматися від купання у водних об’єктах міста Миколаєва.

14.06.2018

Невідомі вкрали прожектори, які підсвічують напис «Миколаїв» на Інгульських пагорбах.

Департамент енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій спільно з комунальним підприємством «Держрозрахункова дільниця механізації будівництва» відновили освітлення написи «Миколаїв».

14.06.2018

1 / 12

Please reload

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

53-77-11 приймальня

Адреса: вул. Адмірала Макарова 7,

Миколаїв, Миколаївська, 54000

Графік роботи

Понеділок         

Вівторок            

Середа                  8:30 - 17:00    

Четвер             

П"ятниця         

Субота         

Неділя                      Вихідні           

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

© 2018 Department of housing and communal services Nikolaev

УВАГА! екстрені служби за телефонами:

101;  102;    103;   104