Архів інформації:

2017

Міський голова доручив розпорядникам коштів тимчасово призупинити всі види робіт з деревами, окрім аварійних.

02/26/17

З метою запобігання самовільного знесення та обрізки зелених насаджень на території м. Миколаєва та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», ч.8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доручаю...

14 лютого дорожники КП «ЕЛУ автодоріг» розпочали роботи з ліквідації ямковості на Ингульском мосту.  Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.
Робочі «ЕЛУ автодоріг» приступили до аварійного, тимчасового ремонту дорожнього покриття статичної частини Інгульського мосту.

джерело...http://nikvesti.com/news/public/102668

01/30/17

"Основна ідея в тому, що люди не будуть платити за загальні послуги, а тільки за ті, які вказані і громадяни можуть проконтролювати їх виконання", - мер про впровадження побудинкових тарифів.
далі......

Please reload

2016 -2015

Директор департамента ЖКХ также рассказал, как он видит решение этой проблемы:

‒ В каждом вопросе, и в каждой проблематике стараются в первую очередь устранить причину, поэтому надо проанализировать причину появления бездомных животных на улицах.

Легкая неожиданность -директор департамента ЖКХ о ситуации в Николаеве

04/10/16

Журналисты интернет-издания «Мой город» в беседе с новым директором департамента ЖКХ Николаевского горсовета Андреем Палько решили прояснить, как решаются вышеуказанные и много других «коммунальных» вопросов в городе. Главный коммунальщик Николаева рассказал о вакханалии с обрезкой деревьев, о будущем города «после ЖЭков», недобросовестных «латателях» дорог, а также перспективах строительства мусороперерабатывающего завода.

— В Николаеве проблема забитых ливневых канализаций далеко не новая. Еще в январе этого года мэр Александр Сенкевич говорил, что с весны город активно займется решением этой проблемы. Началось ли уже проведение каких-то мероприятий?

далі...

У Миколаєві в департаменті ЖКГ вперше пройшло відкрите апаратну нараду

03/13/16

Расскажите подробнее...

Участь у заході могли взяти всі бажаючі. Така практика буде продовжена — щомісяця буде проводитися відкрите апаратну нараду, в ході якого можна буде обговорити та знайти шляхи вирішення проблемних питань функціонування житлово-комунального господарства в Миколаєві. — Ми вирішили запровадити таку практику — періодично проводити відкриті апаратні наради в адміністраціях районів або у департаменті ЖКГ міської ради, щоб почути проблеми, з якими колектив сам впоратися не може, — зазначив Олександр Сенкевич.

джерело..

Please reload

2014-2012

В Николаеве завершен первый этап реализации проекта энергоэффективности в зданиях стран Причерноморского бассейна («Black Sea Buildings Energy Efficiency Plan»). Об этом сообщает официальный сайт Николаевского горсовета.
 О результатах, которых удалось достичь, рассказал Андрей Палько, заместитель директора департамента жилищно-коммунального хозяйства Николаевского городского совета,  на  заседании координационного совета по вопросам создания благоприятного инвестиционного климата в  Николаеве.

Please reload

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

53-77-11 приймальня

Адреса: вул. Адмірала Макарова 7,

Миколаїв, Миколаївська, 54000

Графік роботи

Понеділок         

Вівторок            

Середа                  8:30 - 17:00    

Четвер             

П"ятниця         

Субота         

Неділя                      Вихідні           

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

© 2018 Department of housing and communal services Nikolaev

УВАГА! екстрені служби за телефонами:

101;  102;    103;   104