Новини Департамента ЖКГ Миколаєва:

Реконструкція Соборної площі – в режимі он-лайн!

Реконструкція Соборної площі – в режимі он-лайн!
Як і було обіцяно, організовано цілодобову трансляцію з Соборної площі міста Миколаєва. 
Наразі тут тривають підготовчі роботи. По їхньому закінченні, територія буде огороджена і вхід на будівельний майданчик стане неможливим для сторонніх людей. Проте, це не означає, що бажаючі не зможуть слідкувати за процесом! 
Одну з камер зовнішнього відеоспостереження направлено прямісінько на площу, аби перебіг реконструкції був як на долоні. Трансляцію можна знайти за посиланням нижче.
https://youtu.be/SFMFBseI79o?fbclid=IwAR23NNkEKMtCz1VuIYNPj5Klv9VDWW_60umYK4_uQbAhqYBzUTa2TPXyAyM

Оголошення про перенесення дати конкурсу на управління багатоквартирними будинками.

Звертаємо увагу співвласників будинків, в яких ще не обрано форму управління спільним майном. На підставі звернень  потенційних учасників конкурсу на управління будинками у Заводському районі м.Миколаєва, конкурсна комісія внесла зміни до конкурсної документації. У зв’язку з цим, дату подачі пропозицій перенесено з 22.04.2019 року на 24.06.2019 року та відповідно, дата розкриття конвертів з пропозиціями конкурсантів змінена з 23.04.2019 на 25.06.2019 року.

З повним текстом Протоколу засідання конкурсної комісії №11 від 22.04.2019 року та Наказом №71 щодо внесення змін до конкурсної документації можна ознайомитися на сайті Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради за посиланням:
1) https://docs.wixstatic.com/ugd/2ece69_ed2fcb0db3964b16848b81c26fdc796c.pdf

2) https://docs.wixstatic.com/ugd/2ece69_8d63d4b05062470c8bf54ce53973c9c5.pdf

Як реалізується норма ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» щодо вивозу ТПВ

Як реалізується норма ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» щодо вивозу ТПВ, в частині переходу на «пряме» абонування мешканців багатоквартирних будинків.

 

Нормою Закону України «Про житлово-комунальні послуги» затверджено, що послуга з поводження з побутовими відходами – є комунальною. А її споживачі можуть укладати індивідуальні договори або колективні. Відповідно до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 08.06.2018 №488 «Про тарифи на послуги з вивезення ТПВ» виконавцям послуг з вивезення побутових відходів було рекомендовано перейти на по квартирні договірні відносини з мешканцями багатоквартирних будинків.

На виконання цього рішення  КП «Миколаївкомунтранс», яке є виконавцем послуг з вивезення ТПВ на території Інгульського та Заводського району міста уклало  у Заводському районі 31932 договір, в  Інгульському районі відповідно 26750 договорів .

ТОВ «Валан» повідомляє, що на території мкр. Соляні та мкр. Північний укладено 5465 договорів з мешканцями багатоквартирних будинків, це 99,9% від кількості співвласників багатоквартирних будинків цих районів.  Станом на 01.04.2019 року проведено абонування мешканців 1-2-поверхових  будинків, які обслуговуються ТОВ «Центральний-1»  та  ТОВ «ЖЕК  «Забота». - укладено  99,9% (2789 договорів), проведено абонування мешканців ТОВ «Ліс-Центр» (657 договорів). У багатоквартирному житловому фонді мікрорайону Матвіївка з квітня 2019 року працює керуюча компанія «Прибужжя». ТОВ «Валан» планує укладання «прямих» договорів з мешканцями квартир в цьому районі провести до кінця квітня.

 У Корабельному районі міста переведені на пряме абонування всі абоненти багатоквартирних будинків (29708 лицьових рахунків.)

Вулиці розбитих ліхтарів

У 2018 році в Каштановому сквері провели ремонт всіх лав та влаштували затишну площадку для  шахістів. Нові декоративні світильники доповнили дизайн майданчика та забезпечили додаткове освітлення. Займатися улюбленою грою тут можна і у день, і у вечірню годину. Але в ніч на 2 квітня, 8 плафонів  на всіх 4 нових опорах стали мішенню для розваги невідомих «снайперів». Як насмішка над соціальними нормами виглядають залишки ламп на опорі, де напис закликає любити рідне місто.
За теорію «розбитих вікон», якщо люди бачать, що інші особи порушують правила і їм це сходить з рук, то вони вважають, що можуть діяти так само. Каштановий сквер - людне місце, тут полюбляють відпочивати і молодь, і молоді батьки з дітьми, і люди старшого покоління. Та це не заважає деяким «відпочивальникам» влаштовувати привселюдне справляння природної потреби, аби зекономити на відвідувані туалету. Часто-густо вранці працівники підприємства, яке доглядає за сквером не прибирають, а вигрібають залишки нічних «застолій». Вже кілька разів департамент ЖКГ звертався до Патрульної поліції з проханням посилитися охорону місць відпочинку та безпосередньо Каштанового скверу. 
Коли будуть гроші аби відновити світильника - невідомо, бо на ремонт МАФ цього року коштів поки не виділялось Тож маємо що маємо. Сумно.

У Миколаєві 6 квітня завершується опалювальний сезон⚠️

Виконком міської ради прийняв рішення про закінчення опалювального сезону 2018-2019 років.

У зв’язку з підвищенням середньодобової температури повітря з 6 квітня 2019 року опалювальний сезон завершується на всіх об’єктах, крім закладів дошкільної освіти, лікарень, пологових будинків, амбулаторій.

Теплопостачальним підприємствам і споживачам тепла доручено виконати відключення тепла в технологічній послідовності та з урахуванням експлуатаційних вимог не пізніше 5-денного терміну з дати прийняття даного рішення.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

👍У будинку по вул. 3 Слобідській, 56 запустили ліфти, які не працювали біля 10 років

ℹ️https://mkrada.gov.ua/news/10157.html

У ще одній багатоповерхівці Миколаєва запрацювали ліфти, які вимушено простоювали тривалий час. На цей раз зі сплячки, яка тривала біля 10 років, вийшло 5 ліфтів в 9-поверховому будинку по вул. 3 Слобідській, 56. Щоб реалізувати проект, довелося замінити повністю все обладнання. Монтажні роботи здійснила компанія «Центрліфт».
Сьогодні, 29 березня, з мешканцями даного будинку зустрілись мер Олександр Сєнкевич і секретар міської ради Тетяна Казакова. Вони поспілкувалися і з миколаївцями і перевірили, наскільки якісно виконані роботи.
Як розповів Олександр Сєнкевич, в даному будинку встановили нові вертикальні підйомники турецького виробництва. Це сучасні ліфти. Крім того, вони диспетчеризовані. На придбання обладнання і його установку гроші виділили з міського бюджету. В цілому весь комплекс робіт обійшовся в 1,8 млн.грн.
Мер Миколаєва попросив відповідально ставитися до міського майна і берегти ліфти. Він подякував усім городянам, адже завдяки їх податковим відрахуванням наповнюється скарбниця Миколаєва і міська влада має можливість реалізовувати такі проекти.

Відділ інформаційного забезпечення
департаменту міського голови

Одежина для труб

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» турбується, щоби комунікації не замерзали, та цим заощаджує громаді витрати на опалення! За останні декілька років здійснено утеплення понад 50 кілометрів мереж підприємства – наземні труби отримали сучасну ізоляцію з пінополіуретану в оцинкованій спіральній оболонці, повітряні – ОКП за власні кошти «одягнуло» в ізовер, рубероїд та інші матеріали.
Ізоляція мереж теплопостачання сприяє зменшенню витрат на технічне обслуговування комунікацій та суттєвому скороченню обсягiв втрат тепла під час опалювального сезону. Сучасні матеріали дозволяють досягнути рекордної економії – тепловтрати зменшуються вдвічі!

Водопостачання і водовідведення

Звертаємо увагу співвласників будинків, в яких ще не обрано форму управління спільним майном. На підставі звернень  потенційних учасників конкурсу на управління будинками у Заводському районі м.Миколаєва, конкурсна комісія внесла зміни до конкурсної документації. У зв’язки з цим дату подачі пропозицій перенесено з 22.04.2019 року на 24.06.2019 року та відповідно дата розкриття конвертів з пропозиціями конкурсантів змінена з 23.04.2019 на 25.06.2019 року.

З повним текстом Протоколу засідання конкурсної комісії №11 від 22.04.2019 року та Наказом №71 щодо внесення змін до конкурсної документації можна ознайомитися на сайті Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради за посиланням https://www.dgkhmmr.org/konkurs-upravitelya

1 / 64

Please reload

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

53-77-11 приймальня

Адреса: вул. Адмірала Макарова 7,

Миколаїв, Миколаївська, 54000

Графік роботи

Понеділок         

Вівторок            

Середа                  8:30 - 17:00    

Четвер             

П"ятниця         

Субота         

Неділя                      Вихідні           

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

© 2018 Department of housing and communal services Nikolaev

УВАГА! екстрені служби за телефонами:

101;  102;    103;   104