ПРО ПРОЕКТ

    Шановний відвідувач - Ласкаво просимо ознайомитися з інформаційно-новинним порталом  Департамента ЖКГ Миколаївської міскої ради!

Житлово-комунальна сфера зачіпає інтереси більшості громадян, тому cьогодні потрібен ефективний і зручний механізм інформаційного обміну з питань, що належать до комунальної галузі. Саме це завдання покликаний виконати наш портал.

Прагнучи до результату, ми намагаємося створити універсальну інформаційну площадку, яка допоможе задовольнити існуючий попит на загальну і спеціальну інформацію в сфері ЖКГ. Ми щиро сподіваємося, що  сайт  Департамента ЖКГ ММР буде цікавий широкій аудиторії: громадянам, представникам керуючих організацій і всім тим, хто захоче знайти відповіді на питання, пов'язані з житлово-комунальною сферою.

Змінити ситуацію, що склалася ми зможемо тільки в тому випадку, якщо нам вдасться об'єднати зусилля всіх її учасників, а саме суспільства, влади і бізнесу. Для цього необхідно провести планомірну і копітку роботу з вибудовування каналів комунікації між учасниками житлової сфери.

Ми будемо щиро вдячні вам за співпрацю і розраховуємо, що спільними зусиллями зможемо зробити Портал ДЖКГ ММР ефективним інструментом реальної взаємодії держави і суспільства.

Ми готові відповісти на ваші питання, що виникають, надати будь-яке сприяння, яке знаходиться в нашій професійній компетенції.                                                   

                   Якщо у вас виникли питання з приводу роботи сайту або ви не згодні з розміщеної інформацією, -  пишіть :    dgkhmmr@gmail.com

 

                                                               З повагою, керівники підприємства  ДЖКГ ММР та адміністрація сайту!

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

53-77-11 приймальня

Адреса: вул. Адмірала Макарова 7,

Миколаїв, Миколаївська, 54000

Графік роботи

Понеділок         

Вівторок            

Середа                  8:30 - 17:00    

Четвер             

П"ятниця         

Субота         

Неділя                      Вихідні           

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

© 2018 Department of housing and communal services Nikolaev

УВАГА! екстрені служби за телефонами:

101;  102;    103;   104