Програми підтримки ОСББ:

Рекомендації  щодо документів, які подаються для участі у Програмі співфінансування ремонтів будинків ОСББ.

April 30, 2019

Станом на 01.05.2019 в місті зареєстровано 682 ОСББ в 759 будинках (загальна площа будинків складає 2885,545 тис.кв.м).  Частка створених ОСББ у порівнянні із загальною площею будинків міської комунальної власності складає 36,1 %. В управлінні обʼєднань знаходиться 602 будинки ОСББ та 15 будинків ЖБК.

З метою стимулювання створення ОСББ в місті, Миколаївська міська рада надає допомогу співвласникам будинків в яких створені ОСББ...

Please reload

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗЕКОНОМИТИ, ЯКЩО СКОРИСТАТИСЯ УРЯДОВОЮ ПРОГРАМОЮ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ?

Урядову програму з енергоефективності позитивно оцінили міжнародні експерти та пересічні українці – учасники цієї програми. Вона діє, і ефект для населення відчутний. Про це, зокрема, свідчать дані національного дослідження «Ефективність державної підтримки реалізації енергоефективних заходів ОСББ/ЖКБ», проведеного Держенергоефективності спільно зі Світовим банком і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

За результатами цього дослідження, 98% опитаних українців, об’єднаних в ОСББ, визнали свій досвід участі в урядовій програмі з енергоефективності позитивним, з них – 73-75% – скористалися місцевими програмами співфінансування енергоефективних заходів для населення. 95% респондентів готові ще раз скористатися цією державною допомогою.

Серйозні зміни після реалізації енергоефективних заходів відчули усі опитані - 100% людей, об’єднаних в ОСББ. Вони досягли економії і стали менше платити – як мінімум удвічі -  за комунальні послуги, більше того –  відчули ще й підвищення комфорту у власному житлі.

«Теплі» кредити – це не ярмо для людей. Основне фінансове навантаження лягає на Уряд, який компенсує левову частку суми кредиту з державного бюджету (40%) та додатково залучає кошти місцевих бюджетів (15-30%).

За таких умов участь у програмі для мешканців кожної квартири у багатоповерхівці не буде обтяжливою. Наприклад, якщо ОСББ залучає на утеплення близько 100 тис. грн., то з урахуванням урядового та місцевого відшкодування платіж за кредитом для мешканців однієї квартири складатиме лише 8-29 грн. на місяць. Якщо ОСББ залучить більшу суму коштів – 500 тис. грн., то платіж за кредитом з однієї квартири становитиме 27-97 грн. на місяць. Водночас економія витрат на рахунках за комунальні послуги для сім'ї, що мешкає у цій квартирі, буде в 4-5 разів більшою, ніж розмір цього кредиту.

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

53-77-11 приймальня

Адреса: вул. Адмірала Макарова 7,

Миколаїв, Миколаївська, 54000

Графік роботи

Понеділок         

Вівторок            

Середа                  8:30 - 17:00    

Четвер             

П"ятниця         

Субота         

Неділя                      Вихідні           

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

© 2018 Department of housing and communal services Nikolaev

УВАГА! екстрені служби за телефонами:

101;  102;    103;   104