МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 

22 липня 2016                                                                                     № 683

 

Про впорядкування оплати

за послуги з технічного

обслуговування ліфтів та

систем диспетчеризації

по м. Миколаєву

 

 

         З метою впорядкування оплати за послуги з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації, відповідно до Порядку встановлення вартості з технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006 № 369, керуючись п. 3 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Встановити для суб’єктів господарювання, які мають ліцензії  для надання послуг з технічного обслуговування ліфтів по м. Миколаєву:

         1.1. Вартість базової ціни з технічного обслуговування одного ліфта в розмірі 800,55 грн. в місяць (без ПДВ).

1.2. Коефіцієнти надбавок (знижок), що застосовуються до базової ціни з технічного обслуговування одного ліфта в залежності від типу ліфта, кількості поверхів, форми обслуговування (додаються).

1.3. Встановити, що до економічно обґрунтованої собівартості послуг з урахуванням відповідних коефіцієнтів, що враховують тип ліфта, кількість поверхів, форму обслуговування, застосовується рівень рентабельності:

- для населення – 5%;

- для бюджетних установ – 12%;

- для госпрозрахункових установ – 16% .

1.4. Тарифи на послуги з технічного обслуговування ліфтів для мешканців багатоповерхових будинків, без урахування квартир перших поверхів та квартир другого поверху у будинках, в яких перша зупинка ліфта розташована між першим та другим поверхами, в залежності від типу ліфта, форми обслуговування та кількості поверхів з урахуванням 5% рентабельності (додаються).

1.5. Середню вартість послуг з технічного обслуговування ліфтів для багатоповерхових будинків комунальної власності в розмірі 0,56 грн./кв.м (1038,43 грн. за ліфт) без урахування площ квартир перших поверхів та площ квартир другого поверху в будинках, в яких перша зупинка ліфта розташована між першим та другим поверхами.

 

2. Встановити для суб’єктів господарювання, які мають ліцензії  для надання послуг з технічного обслуговування систем диспетчеризації по                  м. Миколаєву:

2.1. Середню собівартість незалежно від типу системи в розмірі  - 147,69 грн. (без ПДВ).

2.2.Середню вартість послуг (з ПДВ):

- для мешканців (населення) багатоповерхових будинків – 186,10 грн. (для мешканців будинків комунальної власності в розмірі 0,09 грн./кв.м);

- для бюджетних організацій – 198,50 грн.;

- для інших споживачів – 205,58 грн.

 

3.  Для споживачів (крім населення), що мають прямі договори, дане рішення вводиться в дію з часу опублікування, для мешканців (населення) багатоповерхових будинків – з часу введення побудинкових або коригування по відповідних статтях діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 

4. Рішення виконкому міської ради від 02.12.2014 № 1156 «Про тарифи для КП «Миколаївліфт» визнати таким, що втратило чинність.

 

5. Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради (Пальку) опублікувати рішення в засобах масової інформації, відділу інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради (Рубан) розмістити на Інтернет-порталі «Миколаївська міська рада».

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гайдаржи В.В.

 

 

 

Міський голова                                                                                  О.Ф.Сєнкевич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому

міської ради

від 22 липня2016

№ 683

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконкому

міської ради

від 22 липня 2016       

      № 683

 

ТАРИФИ

на послуги з технічного обслуговування ліфтів для мешканців багатоповерхових будинків (населення)

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

53-77-11 приймальня

Адреса: вул. Адмірала Макарова 7,

Миколаїв, Миколаївська, 54000

Графік роботи

Понеділок         

Вівторок            

Середа                  8:30 - 17:00    

Четвер             

П"ятниця         

Субота         

Неділя                      Вихідні           

Обідня перерва з 12.30 до 13.00

© 2018 Department of housing and communal services Nikolaev

УВАГА! екстрені служби за телефонами:

101;  102;    103;   104